Istnieje wiele znaków, które mogą wskazywać, że Twój Anioł Stróż chce do Ciebie dotrzeć. Poznaj znaki świadczące o tym, że jest on blisko ciebie.

Anioły są naszymi przewodnikami w sferze duchowej. Być może nie jesteśmy w stanie zobaczyć ich gołymi oczami, ale możemy z pewnym poświęceniem odnotować ich obecność poprzez sny i inne znaki, które widzimy na co dzień.

Nasze matki mówiły nam od samego początku, że anioły są zawsze z nami, nawet w naszych najwcześniejszych dniach dzieciństwa. Są z nami cały czas i starają się do nas dotrzeć. Jednak nie zawsze wiemy, jak interpretować pewne sygnały.

Czasami do kontaktu z aniołami można wykorzystać pozornie nieznaczące symbole. Symbole te mogą pojawiać się częściej – zwróć na nie uwagę! Każdy z nas potrzebuje wsparcia i miłości na co dzień. Czasami czujemy się samotni w naszej podróży. Jednak anioły są po to, aby nas wspierać, prowadzić i pomagać.

Podczas gdy anioły mogą pojawiać się częściej w Twoim życiu same z siebie, mogą również dać Ci się poznać na życzenie (gdy poprosisz siły wyższe o wskazówki dotyczące konkretnej sytuacji). Powinieneś zwracać uwagę na znaki, które daje Ci wszechświat.

Jak rozpoznać, że mój anioł chce do mnie dotrzeć?

Chmura

Chmura w kształcie anioła to znak, że jest on blisko ciebie.

Pióro

Możesz znaleźć wzdłuż swojej drogi pióro, które nie jest widoczne dla ptaków, ale może to być pióro anioła.

Dzieci i zwierzęta mogą być wolnymi duchami

Jeśli dziecko uśmiecha się z miejsca niczego lub pies, który macha ogonem bez powodu, może to być wskazówka, że masz anioła w swoim świecie.

Zapach

Anioł może być tuż obok ciebie, jeśli masz słodki, piękny zapach, który wywołuje w tobie pozytywne skojarzenia.

Małe monety

Często można je znaleźć wzdłuż dróg i zostały uznane za znak szczęścia.

Muzyka

To może być głos Twojego anioła, jeśli słyszysz piękną muzykę i śpiew, ale nie możesz zidentyfikować źródła.

error: Treść zabezpieczona !!