Catering dietetyczny w Pile

Nie ulega wątpliwości, że wielu z nas w ostatnim okresie zadbało o swoje zdrowie i nawyki żywieniowe. Kwestią czasu było to kiedy firmy cateringowe przygotują specjalną ofertę dla osób będących cały czas na diecie fit nie znajdujących jednak czasem czasu na realizację swojego planu dietetycznego lub czasu na przygotowanie sobie posiłku.

Catering dietetyczny to po prostu to co robimy sobie na posiłki dietetyczne z większą uwagą przygotowane pod bilans kaloryczny oraz zawartość makroskładników. Potrawy takie niekoniecznie muszą być droższe od wybieranych przez nas potraw ze zwykłego cateringu jakiegoś lokalu bądź restauracji.

Ostrzegam przed  wszelkiego maści oszustwem, które jest bardzo popularne na dążeniu do zdrowego żywienia. Nie trzeba wiele by zapewnić w nazwie produktu nazwę bio, a sprzedawanie ich po kosmicznej cenie zamiast nas zniechęcić może niesłusznie potwierdzać o ich prawdziwości. Jedzmy więc zdrowo, jednak na hasła to, że to wszystko to chemia reagujmy wzruszeniem ramion.

Bo rzeczywiście otacza nas chemia, a robienie z tego tytułu niektórych rzeczy toksycznymi jest wręcz obrazą dla zdroworozsądkowej pracy narządu określanego mianem umysłu.

Catering dietetyczny nie powinnien być drogi jego jedynym dodatkowym obciążeniem powinna być staranie dobrana waga o odrobina wiedzy z zakresu dietetyki.

error: Treść zabezpieczona !!