Czy istnieją skuteczne tabletki na odchudzanie?

Tak rozpoczęty tytuł należało by potwierdzić frazą o tym,że istnieją ale na odchudzanie naszego portfela. Tabletki na odchudzanie to rzeczy, której wielu by z nas chciało zawdzięczać osiągnięty przez siebie sukces w traceniu na wadzę. Wynika to z przykrością muszę stwierdzić lenistwa naszego społeczeństwa, do podejmowania jakiegokolwiek rodzaju wyzwań.

Wolimy trwać w bezczynności narzekając na wszystko co związane z ruchem, a tym bardziej braniem odpowiedzialności za swoje decyzji lub życie. Nic dziwnego, że o tym kto rządzi w tym kraju zadecydowało 18% społeczeństwa.

Po tym dość dramatycznym wstępie muszę potwierdzić, że istnieją tabletki wspomagające nas w trzymaniu odpowiedniej diety, i podkręcając nasz metabolizm,  Nie wiadomo jak stosowanie tych tabletek będzie przekładało się na późniejsze zdrowie.

Pierwsza grupa kontrolna przewidywana jest na okres za około 20 lat. Wtedy pierwsze okazy testujące te tabletki w młodym wieku osiągną wiek emerytalny. Jednak trwając w duchu wstępu pragnę wszystkich poinformować, że bez odpowiedniego planu żywieniowego i spędzanie racjonalnie swojego czasu żadne tabletki nikomu nie pomogą, a doprowadzą do spustoszenie portfela i zachwiania gospodarką energetyczną naszego organizmu.

Przeinaczając słowa słynnej pisarki “wolę by ból głowy niż tabletkę na jego brak”.

error: Treść zabezpieczona !!