Usuń zaskórniaki w prosty sposób dzięki tym plastrom. Dosłownie wyrywają wągry ze skóry.

W dzisiejszych czasach wiele osób boryka się z zanieczyszczeniami na skórze, które w wielu przypadkach objawiają się uporczywymi wągrami, szczególnie w okolicach nosa. Zaskórniki okazują się być prawdziwą zmorą, a ich wygląd niestety może przypominać las tak zwanych czarnych kropek.

Nie wygląda to ani estetycznie, ani nie jest to dobre dla naszej skóry. Na szczęście, jest na to rada. Otóż w bardzo łatwy, szybki oraz skuteczny sposób można przygotować mieszankę i to w dodatku ze składników, które znajdziemy w każdej kuchni.

Będziesz potrzebowała:

  • jedną łyżkę stołową soli kuchennej
  • łyżeczkę wody (przegotowanej lub mineralnej)
  • pół łyżeczki soku wyciśniętego z cytryny

Wykonanie:

Aby przygotować papkę potrzebujesz połączyć wszystkie składniki a następnie zastosować w okolicy, która wymaga oczyszczenia. W przypadku pozbycia się zaskórników, nałóż komponenty na skórę nosa oraz delikatnie pocieraj przez około dwie do czterech minut.

Należy pamiętać, że środek może powodować nieznaczne podrażnienia, należy stosować go z ostrożnością, szczególnie przy skórze wrażliwej i podatnej na alergie. Ważnym jest, aby tej metody oczyszczania skóry nie stosować częściej niż 1-2 razy w tygodniu oraz unikać nadmiernej ekspozycji na słońce.

Dlatego, jeśli planujesz urlop oraz wylegiwanie się na plaży w promieniach słońca, weź pod uwagę przeciwwskazanie i zadecyduj o zabiegu na kilka tygodni przed planowaną podróżą.

error: Treść zabezpieczona !!