Chcesz mieć zdrowe i piękne włosy? Zapomnij zatem o chemicznych farbach i przygotuj naturalną mieszankę. Instrukcja.

Wypróbuj naturalny sposób farbowania i raz na zawsze pożegnaj się z siwymi włosami. Nie musisz już korzystać ze sztucznej koloryzacji żeby Twoje włosy nabrały ciemnej barwy.

Sztuczne farby do włosów nie będą Ci potrzebne. Metoda oparta na naturalnych składnikach.

Jesteś posiadaczką ciemnych włosów i chcesz ukryć siwiznę? Możesz spróbować naturalnej metody, dzięki której już nigdy nie sięgniesz po chemiczne farby do włosów. Zrobienie mieszanki do zabiegu jest bardzo proste i szybkie – trwa tylko 5 minut! Po nałożeniu przygotowanej emulsji pozostaw ją na włosach przez godzinę i przekonaj się o jej niesamowitym działaniu.

Skład naturalnej mieszanki:

  • 3 listki laurowe
  • 2 x 250 ml wody
  • 1 stołowa łyżka goździków
  • 1 łyżka rozpuszczalnej kawy
  • buteleczka z atomizerem

Przygotowanie:

Wrzuć do garnuszka jedną łyżeczkę goździków, 0,5 litra wody i listki laurowe. Całość gotuj na małym ogniu przez około 5 minut. Przygotowany odwar odcedź do czystego naczynia, a następnie dosyp łyżeczkę rozpuszczalnej kawy.

Przyrządzoną w ten sposób mieszankę pozostaw aż do wystygnięcia, następnie przelej do buteleczki z atomizerem. Spryskaj włosy wszędzie tam gdzie pojawiają się siwe kosmyki i pozostaw na jedną godzinę. Następnie obmyj włosy obficie wodą. Zabieg należy powtarzać dwa razy na tydzień.

Zwykle już po pierwszym umyciu widać efekty. Mieszanka znacznie pokrywa siwe włosy oraz poprawia i wzmacnia ich naturalną barwę.

Listek laurowy regeneruje włosy oraz sprawia, że nie są one łamliwe.Dzięki kawie rozpuszczanej zawierającej antyoksydanty proces siwienia włosów jest spowolniony. Spróbuj!

error: Treść zabezpieczona !!