Oto sprawdzony domowy sposób na wypadanie włosów. Gęste włosy i bardzo szybki wzrost w miesiąc

Proszek gorczycowy wybawieniem dla tych, którzy narzekają, że mają za mało włosów i marzą o bujnej czuprynie.

To środek genialnie pobudzający porost włosów. Ma też inne właściwości jak np. to że reguluje pracę gruczołów łojowych i radzi sobie z nadmiarem tłuszczu.

Trzeba go jednak umiejętnie używać, bo w przeciwnym razie wysuszymy sobie skórę na głowie lub nabawimy się łupieżu.

Dużą ostrożnością przy użyciu proszku gorczycowego muszą wykazać się alergicy lub po prostu ci, którzy mają delikatną skórę na głowie.

Maska do włosów na bazie gorczycy (skład):

  • 2 łyżki proszku gorczycowego – KUPISZ —> TUTAJ
  • 2 łyżki oleju kosmetycznego
  • żółtko
  • 2 łyżki gorącej wody
  • 2 łyżeczki cukru

Jak zrobić maskę w domu?

To naprawdę dziecinnie proste. Mieszamy wszystkie składniki na gładką masę. Maskę można zrobić bez żółtka, zamieniając je wówczas na miód. I gotowe!

Instrukcja nakładania maski:

Najlepiej najpierw podzielić włosy i w ten sposób po kolei nakładać maskę. Warto również rozprowadzić ją na skórę głowy, bo na pewno pobudzi cebulki. Należy unikać końcówek włosów.

Jeśli maska jest już rozprowadzona, to na koniec używamy foliowego czepka oraz turbanu z ręcznika. Maskę należy pozostawić na włosach od 15 minut do godziny. Im częściej będziemy ją stosować, tym bardziej możemy wydłużać czas trzymania jej na włosach.

Jak często stosować maseczkę?

Przynajmniej raz w tygodniu. Włosy przetłuszczające potrzebują takiego wsparcia dwa razy w tygodniu. Maska idealnie pobudzi do pracy nasze włosy.

Zgęstnieją i będą szybciej rosnąć. Poza tym zaczną się mniej przetłuszczać, a o tym marzą wszyscy którzy mają z tym problem.

error: Treść zabezpieczona !!