Te instrukcje pokażą Ci jak uprawiać grzyby we własnym ogrodzie. Instrukcje.

Nasza wewnętrzna równowaga jest zakłócona przez ciągły pośpiech i stres współczesnego życia. Ważne jest, aby po pracy zrobić sobie przerwę od stresu codziennego życia.

Zbieranie grzybów wydaje się być świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Spokojny spacer po lesie w lesie to wspaniałe doświadczenie, z którym zgodzą się wszyscy miłośnicy grzybów. Dodatkowym atutem jest możliwość zebrania dużej ilości grzybów.

Możesz nawet zrobić własne grzyby do kuchni! Możesz zorganizować grzybobranie w swoim ogrodzie, jeśli nie masz czasu lub ochoty na wyprawę do lasu. Warto. Z tego artykułu dowiesz się jak uprawiać grzyby we własnym ogrodzie.

Jak uprawiać grzyby w swoim ogrodzie

Jakie są warunki, które pozwalają na wzrost grzybów? Są to warunki. Trzy warunki są konieczne, aby grzyby mogły rosnąć: Obecność różnych drzew, takich jak dąb, sosna i brzoza. Ponadto, musisz mieć ciepłą i wilgotną glebę. W twoim ogrodzie powinno być co najmniej 18 stopni.

Istnieją trzy metody rozmnażania grzybów: rozproszeniowa (inaczej dyspersyjna), leśna (inaczej rozproszeniowa) oraz rozproszeniowa (inaczej rozproszeniowa). Warto nauczyć się je stosować w domu.

Moczenie to najlepszy sposób na uprawę grzybów w ogrodzie.

Metoda ta jest polecana przez wielu grzybiarzy. Co powinieneś zrobić? Będziesz musiał zmiażdżyć kapelusze grzybów, które wziąłeś z lasu. Następnie trzeba będzie dodać 10 litrów wody z drożdżami i cukrami. Po odczekaniu, aż zawiesina ostygnie, wlej ją w wybrane miejsce w swoim ogrodzie.

Należy to zrobić co najmniej tydzień przed jego wystąpieniem. Po wlaniu mikstury wykop mały dołek w docelowym miejscu. Podlewaj go raz w tygodniu.

Możesz stworzyć kulturę na swoim podwórku, jeśli przyniesiesz z lasu torbę pełną grzybów.

Możesz to zrobić, tnąc je na małe kawałki, a następnie rozrzucając je po ogrodzie w miejscach najbardziej podobnych do lasu. Grzybnia będzie rosła naturalnie, jeśli stworzysz jej sprzyjające środowisko. Musisz regularnie podlewać glebę. Nie będziesz w stanie nic zebrać, jeśli gleba będzie zbyt sucha.

Jeśli chcesz, możesz uprawiać grzyby w szklarni.

Ta metoda jest szczególnie przydatna do uprawy ostryg. Będziesz potrzebował 60-litrowego worka, słomy i wody. Ostrygi można hodować w kuchni lub piwnicy, pod warunkiem, że jest tam okno. Jeśli nie ma okna, żarówka może zapewnić wystarczające oświetlenie.

Musisz zapewnić następujące warunki: temperatura 15°C, wilgotność co najmniej 85%. Jak wyhodować grzyby w ten sposób? Woda powinna być zagotowana w słomce. Po ostygnięciu trzeba będzie odcedzić płyn. Następnie można wycisnąć nadmiar wody.

Grzyby w woreczkach należy układać warstwami. Trzony powinny być umieszczone w rogach worka. Te grzyby muszą być widoczne. Po wykonaniu tych czynności możesz rozciąć torbę od dołu, aby pozbyć się ewentualnej wody. Zapewnij również przepływ powietrza przez torbę, przebijając ją w różnych miejscach.

W ten sposób można uprawiać własne grzyby przez cały rok. Wystarczy, że będziesz pilnować swoich grzybów. Pozwoli to grzybowi rosnąć na zewnątrz. Możesz wtedy pozwolić grzybowi rosnąć na zewnątrz. Słoma działa jako składnik odżywczy, a ciepło i wilgoć przyspieszają wzrost grzybów.

Będziesz miał sukces w swojej uprawie grzybów.

error: Treść zabezpieczona !!