Na polskich łąkach odkryto korzeń, który może zabijać komórki rakowe.

Właściwości lecznicze korzenia mniszka lekarskiego są znane od czasów starożytnych. Udowodniono, że jest on korzystny w walce z rakiem.

Jest opcją dla chemioterapii, która zdaniem naukowców jest bardziej skuteczna. Może być stosowany w leczeniu raka prostaty i raka płuc.

Dr Carolyn Hamm, z Windsor Regional Cancer Centre, Ontario, Kanada udowodniła, że wyciąg z korzeni mniszka lekarskiego może być stosowany w leczeniu ciężkiej białaczki. John Di Carlo, lat 72, nie miał już siły żyć.

Po tym jak wszystkie jego zabiegi zawiodły, został odesłany do domu. Wierzył, że przeżyje jeszcze kilka dni. Miał jeszcze jedną szansę na leczenie. Jego jedyną nadzieją na wyzdrowienie były wlewy z korzenia mniszka lekarskiego. Po czterech miesiącach leczenia, choroba została całkowicie odwrócona!

Dr Carolyn Hamm ostrzega przed wlewami z korzenia mniszka lekarskiego, które mogą prowadzić do skutków ubocznych, które mogą zmniejszyć skuteczność chemioterapii.

Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek leczenia skonsultuj się z lekarzem. Napary z liści i mniszka lekarskiego mogą mieć korzyści terapeutyczne, które nie ograniczają się do pacjentów chorych na raka.

Można je stosować w celu poprawy trawienia, leczenia problemów trawiennych i eliminacji toksyn. Witamina C jest kolejnym doskonałym źródłem witaminy D, która może zwiększyć odporność i zwalczyć przeziębienia.

Jak można wykorzystać mniszek lekarski, aby uzyskać szybkie rezultaty?

Aby uczynić go bardziej aromatycznym, możesz wymieszać liście mniszka i owoce. Jeśli chcesz, możesz zrobić herbatę z korzenia mniszka. Jeśli nie masz czasu, możesz kupić gotową herbatę z korzenia mniszka w aptece. Ta herbata jest świetna dla twojego zdrowia.

error: Treść zabezpieczona !!