Zasada czterech szklanek wody – Najtańsza kuracja świata – zwalcza migrenę, cukrzycę, wysokie ciśnienie.

Zdecydowana większość ludzi zdaje sobie sprawę z faktu, iż picie wody jest ważne. Jedynie odpowiednio nawodniony organizm może bowiem poprawnie funkcjonować.

Trzeba jednak wiedzieć o tym, w jaki sposób wodę tę należy pić. Japończycy wymyślili wspaniałą kurację, która pozwala w pełni wykorzystać dobroczynny potencjał wody na nasz organizm.

Zasada czterech szklanek wody.

Japończycy twierdzą, iż wspaniałym sposobem na pozbycie się wielu dolegliwości będzie picie czterech szklanki wody o poranku. Niektórym osobom taka kuracja może wydać się trochę dziwna, ale naprawdę warto ją wypróbować.

Japończycy wierzą, iż stosowanie się do tej prostej kuracji to sekret na długie życie.

Na co w szczególności pomoże picie czterech szklanek wody o poranku? Przede wszystkim na uporczywe i trudne do zwalczenia migreny, a także na bóle miesiączkowe oraz na zawroty głowy.

Aby kuracja ta była brzemienna w skutki, należałoby zatroszczyć się o systematyczność. Japońska kuracja musi być stosowana przez minimum dziesięć dni. Wówczas wyleczyć ma zapalenie żołądka.

Stosowanie kuracji przez miesiąc ma zaś pomóc w unormowaniu poziomu cukru oraz w obniżeniu ciśnienia. Cztery szklanki wody trzeba wypijać na czczo, przed myciem zębów. Ze śniadaniem trzeba wstrzymać się 45 minut.

Jeżeli ciężko jest nam zaczynać od czterech szklanek wody, spróbujmy wypijać na czczo jedną szklankę. Stopniowo zwiększajmy ilość wypijanej wody.

Pamiętajmy również o tym, aby po każdym posiłku nie pić wody przez minimum dwie godziny.

error: Treść zabezpieczona !!