Oczyść ciało z toksyn – Przepisy sałatkowe dla pełnego oczyszczenia. Mój lekarz je polecił

Nadmiar tłuszczu nie jest wyłącznie kwestią estetyczną, ale przede wszystkim zdrowotną. Stopniowo obciąża organizm, pozostawiając po sobie ogromne spustoszenie. Bardzo dużo osób w walce tłuszczem, skorzystało z diety „Sensation”

Dieta „Sensation” charakteryzuje się utrzymaniem niskokaloryczności oraz możliwością stosowania nawet przez 3 tygodnie. Autorzy tej diety wskazują, że w ciągu jednego tygodnia można stracić na wadze od 2 do 4 kilogramów. A po trzech tygodniach można zgubić aż od 5 do 8 kilogramów.

Najważniejsze jest jednak, że nie zachodzi efekt jo-jo po zakończeniu. Deklarują, że taka waga może utrzymywać się aż przez 3 lata.

Dieta Sensation – zrównoważona dieta

Wskazujemy najważniejsze filary diety Sensation. Drugi i trzeci tydzień stanowią powtórzenie pierwszego tygodnia. Długość trwania diety jest w pełni uzależniony od potrzeb, można ją stosować nawet tylko przez tydzień. Pomiędzy posiłkami należy spożywać wyłącznie wodę niegazowaną.

Dieta Sensation – jadłospis

Dzień pierwszy:

Śniadanie: wyłącznie filiżanka kawy bez cukru

Obiad: ugotowane dwa jajka na twardo wraz z sałatką ze szpinaku albo ugotowaną marchewką. Do sałatek należy dodać odrobinę oleju roślinnego. Ponadto, do posiłku należy dodać jednego pomidora lub szklankę soku pomidorowego. Do przygotowanych potraw nie dodajemy soli.

Kolacja: 200-250 gram steku, który należy upiec na oleju roślinnym. Następnie należy przygotować sałatkę ze świeżych warzyw, która będzie opierała się na buraku, marchewce, kapuście. Do sałatki należy dodać odrobinę oleju roślinnego.

Dzień drugi:

Śniadanie: filiżanka kawy wraz z krakersami.

Obiad: 100 gram steku z sałatką przyrządzoną z kapusty, buraka i marchewki.

Kolacja: należy przygotować 200 g szynki lub innego chudego mięsa, jednak nie można go smażyć. Należy je ugotować. Do tego należy spożyć szklankę jogurtu albo kefiru. Należy pamiętać, że musi on być pozbawiony słodzików, preferowany jest naturalny jogurt.

Dzień trzeci:

Śniadanie: śniadanie identyczne jak w drugim dniu, złożone z kawy i krakersów.

Obiad: duszona chuda ryba z dodatkiem ugotowanej marchewki, buraka lub selera. Dodatkowo pomidor lub szklanka soku pomidorowego, także bez soli. Jedna marsarynka lub śliwka oraz maksymalnie dwie pomarańcze.

Kolacja: spożywamy to samo co na obiad.

Dzień czwarty:

Śniadanie: filiżanka kawy

Obiad: ugotowane na twardo jajko wraz z sałatką z 3 dużych marchewek z dodatkiem oleju roślinnego, a także 150 gram twarogu chudego.

Kolacja: sałatka owocowa, ale nie można wykorzystać bananów.

Dzień piąty:

Śniadanie: starte surowe marchewki w połączeniu z dodatkiem soku z cytryny.

Obiad: pół kilograma duszonej ryby, wyłącznie chudej wraz z 1 pomidorem lub szklanką soku pomidorowego.

Kolacja: mały stek w połączeniu z sałatką że świeżych warzyw. Zalecane warzywa to buraki, kapusta, marchew, ogórek, papryka.

Dzień szósty

Śniadanie: kawa

Obiad: pół kilograma filetu z kurczaka duszonego w oleju roślinym lub pieczonego w folii.

Kolacja: 2 jajka ugotowane na twardo że startymi dwiema marchewkami. Ponadto, szklanka herbaty.

Dzień siódmy 

Śniadanie: filiżanka herbaty

Obiad: 150-200 g gotowanej cielęciny lub wołowiny w połączeniu z jabłkiem.

Kolacja: spożywany to samo co na obiad.

Przed rozpoczęciem diety Sensation należy skonsultować z lekarzem stan swojego zdrowia. Zachęcamy do udostępnienia przedstawionej diety.

error: Treść zabezpieczona !!