Czyszczenie toalety bez chemii: Doskonale usuwa kamień i osady. Prosto i skutecznie

Męczy Cię codziennie czyszczenie toalety chemikaliami, które nieprzyjemnie pachną?

Znaleźliśmy na to wspaniałe rozwiązanie, które ułatwi Ci dostęp do czystej toalety, bez konieczności użycia substancji chemicznych. Społeczeństwo coraz częściej sięga po naturalne metody, a ta jest dokładnie taka!

Co należy zrobić, aby pozbyć się nieprzyjemności z toalety?

To rozwiązanie jest niezwykle proste i w ogóle nie jest czasochłonne, a wystarczy: wziąć małą butelkę bez zakrętki, a następnie zanurzyć jej szyjkę w wodzie. Podczas kilkukrotnego ściskania tak przygotowanej butelki zassiesz wodę z toalety, wraz z wszelkimi nieprzyjemnościami (wykonujemy to bez przerwy przez około 15 minut).

Na sam koniec należy gwałtownie i pewnie wyciągnąć butelkę, a wodę z niej wylać do zlewu. Następnie do wnętrza toalety należy wsypać sodę oczyszczoną, a potem tą samą sodę, za pomocą jakiegokolwiek pędzelka, rozprowadzamy po powierzchni muszli od wewnątrz.

Odczekujemy 30 minut, a następnie wlewamy ocet stołowy.

Spłukujemy wszystko za pomocą wiadra wody, które wlejesz do wnętrza toalety. Kolejnym krokiem, który pozwoli Ci pozbyć się nieprzyjemnych zapachów, jest nałożenie starej pasty do zębów pod powierzchnię krawędzi toalety, a także można ją nałożyć do dozownika odświeżacza.

Cała procedura zakończona, a Ty możesz cieszyć się czysta i pachnącą toaletą na dłużej!

error: Treść zabezpieczona !!