Trenera personalny – czy warto skorzystać z jego usług?

Ostatnio chyba najbardziej patriotyczne słowo jakie usłyszałem to w tym kraju mamy szereg możliwości, które możemy wykorzystać. Choć budzić to może w nas sowity bunt to tak wygląda właśnie proces akceptacji.

Czasem do osiągnięcia przez nas zamierzonego celu poza planem i jego realizacją potrzebna jest motywacja. Ktoś kto pchnie nasz pomyły i pozwoli uwierzyć w swoje zdolności. Trener personalny zwany inaczej coachem  może dać nam sporo motywacji, jednak najważniejsze by pomógł na uporządkować własne postrzeganie, tak by nie postrzegać wszystkiego w negatywnym świetle.

Dobry rener personalny musi być przede wszystkim osobą, którą jesteśmy w stanie zaakceptować. Aby przeprowadzić nas przez masę procedur i pozwolić nam wyłuskać swoją doskonałość. Niestety ja kto w świecie bywa, na świecie jest pełno oszustwa, więc musimy uważać zwłaszcza w świetle treningów personalnych.

Celem oszustów będzie wciskanie nam jakiś niesamowitych bubli z pogranicza bajkopisarstwa. Jedynie po to by zgarnąć nasze pieniądze.

Przeważnie jednak każdy z trenerów personalnych stara się wykorzystywać pewne psychologiczne sztuczki dla ułatwienia nam poszukiwań to nie skreślajmy z listy wszystkich. Bądźmy jednak krytyczni wobec tego co przedstawia nam się jako idealny i niepowtarzalne okazje do osiągnięcia sukcesu.

error: Treść zabezpieczona !!