Spodziewałaś się kiedykolwiek, że znak zodiaku może mieć wpływ także na urodę – Okazuje się, że ma to spore znaczenie.

Czyjemu urokowi mężczyźni wprost nie mogą się oprzeć? Byk, Bliźnięta, Panna, Wodnik i Waga – to spod tych znaków kobiety uchodzą za najbardziej atrakcyjne.

Mówią, że wygląd jest sprawą drugorzędną, że to wnętrze jest najważniejsze. To twierdzenie nierzadko obija się nam o uszy. Jak tu się nie zgodzić? Jednak jednocześnie wiemy, że uroda bardzo pomaga w życiu, a osoby cechujące się miłą aparycją mają w życiu łatwiej.

Smukła sylwetka, piękna twarz, zadbana fryzura i elegancja, to atuty, które sprzyjają zainteresowaniu innych – szczególnie płci przeciwnej. Można rzec, iż Ci którzy twierdzą, że uroda nie gra tu dużej roli – okłamują sami siebie.

Jakie osoby uchodzą za atrakcyjne?

Geny, dieta, zabiegi u kosmetyczki. Czy to właśnie jest zasługą urody? Niewątpliwie te elementy wpływają na odbiór osoby. Istnieje wiele kobiet poświęcających mnóstwo wysiłku i pieniędzy by wyglądać jak ich równolatki.

Jeśli należysz do tych spod szczęśliwej gwiazdy, nie musisz wkładać podwojonych wysiłków by wyglądać zjawiskowo. To właśnie czas, w którym się urodziłaś może mieć znaczenie. Z czasopisma “Cosmopolitan” możemy się dowiedzieć, że szczególnie atrakcyjne dla mężczyzn są kobiety pochodzące spod konkretnych znaków zodiaku.

Czy w tym przypadku istotne znaczenie ma czas urodzenia?

Z pewnością niejednokrotnie zastanawiałaś się, co wpływa na odbiór innej osoby. Dlaczego jedna osoba jest dla ciebie niesamowicie pociągająca, a inna zupełnie nie przypada do gustu. Nic nie stoi na przeszkodzie, byś sprawdziła, czy jesteś w uprzywilejowanej grupie kobiet, które częściej zwracają uwagę mężczyzn. Decydującą rolę gra tutaj twoja data urodzenia.

Bliźnięta

Pomimo, że od pierwszego wejrzenia nie uchodzisz za klasyczną piękność, Twoja nieprzeciętność oraz wyczucie stylu sprawiają, że mężczyźni nie mogą przejść obok Ciebie obojętnie. Przy dobieraniu garderoby nie kierujesz się tym, co jest ostatnim krzykiem mody, a masz własny styl.

To unikalność Twoich stylizacji wyróżnia Cię z tłumu. Twoje oryginalne kreacje sprawiają wrażenie chęci wywołania sensacji. Jednak Ciebie nie interesuje opinia innych ludzi. Mimo wszystko chcesz wyrazić swój niebanalny charakter i osobowość za pomocą ubioru. Efekt jest piorunujący i z pewnością nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie.

Byk

Twoja świadomość swoich atutów i bijąca pewność siebie bywa odbierana przez otoczenie jako zarozumiałość. Przyznaj, masz coś z narcyza. Wyglądasz świetnie, jednak nie zapominasz o o odpowiedniej pielęgnacji i systematycznych ćwiczeniach by jak najdłużej cieszyć się rewelacyjną formą. Patrzysz w lustro i wiesz, że robisz dla siebie i swojego ciała wszystko co najlepsze.

Wodnik

Jeśli Wodnik to Twój znak zodiaku, już możesz czuć się wygrana. Mężczyźni okazują ogromne zainteresowanie Twojej nieprzeciętnej urodzie połączonej z perfekcyjnym charakterem. Całe szczęście poczucie własnej wartości nie jest u Ciebie nacechowane tak często spotykanym egoizmem.

Wyrazy uwielbienia nie są dla Ciebie czymś oczywistym. Każdy komplement potrafi wprawić Cię w zakłopotanie, pomimo śmiałości i świadomości swoich zalet. Płeć przeciwna Cię wprost uwielbia, a zachwyt z jej strony zawsze przyjmujesz ze zdziwieniem i wdzięcznością.

Waga

Kameleon – to pierwsze co przychodzi do głowy, gdy chce się określić Twój styl. Jednak umiejętności tego mistrza przemiany nie umywają się do Twoich. Nie jednego mężczyznę przyprawiasz o zawrót głowy metamorfozami od stylu uroczej dziewczynki po elegancką kobietę z klasą i seksapilem.

Masz wyczucie sytuacji  i umiejętność przybrania odpowiedniej stylizacji zależnie od okoliczności co potęguje efekt. Wyczuwasz własne atuty co pozwala Ci wprost oczarować otoczenie, a przede wszystkim mężczyznę, który nie jest Ci obojętny.

Panna

Twój znak zodiaku ma pewien zgrzyt z dziewczęcym urokiem, który posiadasz. Bliższa Ci jest dziewczęca beztroska niż powaga kobiety. Subtelność i niewinność dodatkowo potęguje Twój łagodny charakter. Zawsze będziesz postrzegana na młodszą niż w rzeczywistości jesteś dzięki spontaniczności i wesołemu usposobieniu. Płeć przeciwna kojarzy Cię ze słodkim deserem, dzięki czemu jesteś obsypywana wieloma komplementami.

error: Treść zabezpieczona !!