Likwidują kaszel i stany zapalne przy pierwszych objawach – Najsilniejsze sposoby na kaszel, oskrzela i zapalenie gardła. Instrukcja.

Stosuję tę 3 najlepsze sposoby na chorobę od Pani Sylwii co sezon i jeszcze mnie nie zawiodły. Fantastyczne i naturalne na kaszel, katar i ból gardła.

Stosuje je natychmiast przy pierwszych objawach, a choroba nie rozwinie się. Doskonałe nawet przy osłabionej odporności i często powracających problemach.

1. Pierwsza pomoc:

Przy pierwszych oznakach choroby robię syrop miodowo-cebulowy. Cebulę kroję drobno, wlewam 2-3 łyżeczki miodu i układam je w miseczce na kaloryferze.

W ciągu 20 minut cebula uwolni sok. Wystarczy wymieszać go z miodem i spożywać po łyżeczce kilka razy w ciągu dnia.

2. Syrop tymiankowy

Robię go tylko, gdy śluz zaczyna spływać do oskrzeli i trzeba się go jak najszybciej pozbyć. 20 dag cukru gotuje około 20 minut z 1/4 l wody, następnie wsypuje 14 g suszonego tymianku.

Po ostygnięciu wystarczy tylko odcedzić. Co ważne syrop ten smakuje także dzieciom.

3. Czosnkowy eliksir

Aby go przygotować wystarczy przecisnąć przez praskę 5-6 ząbków czosnku, gotować je 5-10 min z 1/4 l wody i 150 g cukru.

Następnie odstawić na około 5 godzin. Spożywaj 1-2 łyżki co godzinę. Uwaga – czosnek może mieć negatywny wpływ na żołądek, dlatego należy odpowiednio dostosować dawkowanie indywidulanie. 

error: Treść zabezpieczona !!