Bardzo dobry sposób na rozwiązanie problemu z bólem mięśnia nerwu kulszowego – Znika w 15 min.

W ludzkim ciele nerw kulszowy jest najdłuższym z nerwów. Podczas zapalenia występuje nieprzyjemny i ogromny ból rozciągający się od żeber do kolan.

Mogą wystąpić również inne objawy takie jak np. dyskomfort w nogach, kręgosłupie, dyskomfort podczas siedzenia. Istnieje sprawdzona metoda, która działa profilaktycznie. Uzyskasz ulgę w bólu już w ciągu 10 minut. Ból nerwu kulszowego jest strasznie nieprzyjemny i bardzo uciążliwy.

Może w znaczący sposób pogarszać jakość życia osoby borykającej się z tym problemem. Ból często występuje nagle i niespodziewanie. Jeśli zmagasz się z tym problemem wypróbuj ten zabieg, który należy wykonywać przed snem. Sposób ten działa naprawdę szybko. Z pewnością zauważysz efekty i pozbędziesz się uciążliwego i nieprzyjemnego bólu.

Przygotowanie:

Do większej miski wlej około 10 litrów gorącej wody. Temperatura wody musi być na tyle wysoka, aby dobrze ogrzać stopy, ale ich nie poparzyć. Dodaj pół litra octu jabłkowego i garść soli. Całość dokładnie wymieszaj.

Stopy włóż do mieszanki wody, octu jabłkowego oraz soli i pozostaw je do czasu, aż woda wystygnie. Kolejno wyciąg je, umyj i wytrzyj dokładnie suchym ręcznikiem. Stopy owiń ciepłym kocem i połóż się do łóżka pod kołdrę. Aby uzyskać dobry efekt ogólny tej metody to istotne jest, by stopy cały czas być w cieple. Następnego dnia po wstaniu załóż ciepłe skarpetki lub kapcie. Nie chodź nigdy boso po zimnym parkiecie lub ziemi.

Jak często stosować tą metodę?

Staraj się powtarzać całą tą procedurę co 6 miesięcy. W przypadku ciągłego i nawracającego bólu metodę tą zaleca się stosować w krótszych odstępach czasu.

error: Treść zabezpieczona !!