Zdobienie zębów – Ozdoby na zębach – czy warto?

Bardzo popularyzowane ostatnio różnego rodzaju ozdabianie swojej urody przez wypychanie sobie uszu kółkowatymi ozdobami, bądź przekuwanie sobie wszystkich części ciała kolczykami. Wśród tych starych łamanymi na nowe sposobami ozdabiania siebie są implanty zębów.

Kiedyś wykonywane w postaci np. złotych zębów były dobrym rodzajem trzymania pieniędzy potrzebnych na czarną godzinę w bliskim otoczeniu samego siebie. Czasy się jednak zmieniają a swoje oszczędności trzymamy częściej w bankach niż w zębach bądź skarpetach.

Dostępność ozdób to osadzenia na zębie jest również ogromna, możemy zacząć od drobiazgów wartych kilkadziesiąt złotych razem z ich osadzeniem, a górny pułap ozdoby na zęby jest nie do określenia, bo np. kto bogatemu może zabronić wykonanie dla siebie diamentowego implanta zębów trzonowych?

Zdobienie zębów jest jedną z formą wyrażania siebie samego, jest o tyle dobre, że w przeciwieństwie do dziwnych kolczyków lub tatuowania sobie całego ciała jest w jakiś sposób ukryte przed pierwszym spojrzeniem.

Decydując się na implant możemy go dodatkowo wyjąć i w przeciwieństwie do tatuaży rezygnacja z niego nie dostarczy nam pełnego bólu procesu.

Integracji implantu z naszym ciałem możemy dokonać w każdym lepszym gabinecie stomatologicznym, wystarczy zapytać się o możliwość wprowadzenia implantu.

error: Treść zabezpieczona !!